Értékesítőt keresünk

Bemutatótermünkbe Értékesítőt keresünk.

Ha szereted az embereket, kreatív vagy és még a sport is érdekel, akkor nálunk a helyed!
Elsősorban 25-45 év közötti sportos megjelenésű kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Legfontosabb feladat a vevőinknek élménnyé tenni a Fittsport-nál történő vásárlást.
  • Vevők fogadása, igények felmérése.
  • Magas szintű tanácsadás nyújtása ügyfeleinknek termékeinkről és szolgáltatásainkról.
  • E-mail és telefonos kapcsolattartás a leendő vásárlókkal.
  • Helyszínen megvásárolható termékek értékesítése.
  • Rendelésfelvétel és számlázás.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat (előny)
  • Barátságos, udvarias, készséges kommunikáció.
  • Feladatok pontos, precíz és alapos végzése. Nálunk nem eltölteni kell a munkaidőt, hanem kihasználni.
  • Minden helyzetben a megoldásra törekedni.
  • Igényes, tiszta megjelenés.

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör.
  • Fiatalos, laza csapat.
  • Hosszútávú biztos munkalehetőség.
  • Kiszámítható stabil munkabér + jutalék
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület Sibrik M. út 30/b.
Munkaidő hétköznap 10:00-18:00-ig szombaton 10:00-13:00-ig.
Heti 35 óra kedd-szombat

Jelentkezés kizárólag Fényképes önéletrajzzal és Fizetési Igény Megjelölésével az alábbi email címen: benkebrigitta@fittsport.com

i