A passzív pihenés csapdája: miért nem elég ledőlni edzés után? Sokan úgy gondolják, hogy a fejlődés kulcsa az, ha minél keményebben, a határainkat feszegetve – vagy azokat egyenesen túllépve – edzünk. Ha másnap fáj minden izmuk, alig bírnak felkelni az ágyból, és egész nap fáradtnak érzik magukat, vannak, akik még vállon is veregetik magukat, mondván: „ez bizony a jól végzett munka eredménye!” Pedig az edzés utáni fáradtság nem mindig a fejlődés jele. Sok esetben éppen Teljes cikk olvasása[A passzív pihenés csapdája: miért nem elég ledőlni edzés után?] »
Miért nehéz elfogadni önmagunkat? - Fittsport blog A legtöbben azért kezdünk el edzeni, mert nem vagyunk elégedettek a testünkkel. Fogyni szeretnénk, erősebbek akarunk lenni, jobban szeretnénk kinézni. Vagy egyszerűen csak szeretnénk visszakapni azt a testet, amelyet évekkel ezelőtt elveszítettünk a munka, a stressz, a gyereknevelés és az élet sűrűjében. A változás igazi feltétele az lenne, hogy közben elfogadjuk azt a kiindulópontot, amit éppen „le akarunk küzdeni” Teljes cikk olvasása[Miért nehéz elfogadni önmagunkat? - Fittsport blog] »