Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
2 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóProForm 320 ZLE elliptikus tréner - Új külsővel és nagyobb tudással.
A ProForm 320 ZLE elliptikus tréner kiváló áron nyújt minőségi testmozgásra lehetőséget az otthonában. Az elliptikus tréner önmagában is, vagy egy otthoni konditeremben kiegészítőként is használható. A ProForm 320 ZLE ergonomikus mozgásfolyamatával kiméli az ízületeket, kedvező árával pedig a pénztárcáját. Új kijelzőt kapott, ami egyszerű, funkcionális és könyen kezelhető. A ProForm 320 ZLE mágnesfékes ellipszis tréner működése halk az ellenállása 16 fokozatban szabályozható. Ideális lépéshosszával és nagy lendítő tömegével páratlan komfortot nyújt a működése. A ProForm 320 ZLE elliptikus tréner extra funkciói között a 16 edzésprogramot, a beépített ventilátort, és a hangszórókat emelhetjük ki.
ProForm 320 ZLE elliptika egy nagyszerű gép, hogy elinduljon az egészségesebb élethez vezető úton. Használatával a teljes test edzhető. kövesse a fejlődését hétről-hétre. ProForm 320 ZLE elliptikus tréner most akciós bevezető áron a FittSport Áruházban. Rendelje meg online, díjmentes házhozszállítással.
A ProForm 320 ZLE elliptikára a garancia 1 év.
A ProForm 320 ZLE elliptika méretei és súlya:
- ProForm 320 ZLE ellipszis tréner összeszerelt mérete: 157x66x167 cm
- ProForm 320 ZLE elliptika tréner dobozmérete: 132x38x66 cm
- ProForm 320 ZLE elliptikus tréner önsúlya: 59 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | ProForm 320 ZLE |
| Gyártó | ProForm |
| Típus | 320 ZLE |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 120 |
| Hajtásmód | Hátsó |
| Terhelésállítás | Motorvezérelt |
| Lendkerék súlya | 9 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék (motoros állítás) |
| Lépéstávolság | 45 cm |
| Ellenállási fokozatok | 16 fokozat |
| Edzésprogramok | 16 edzésprogram |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő |
| Extra funkciók | Ventilátor, sztereo hangszórók. |
| Méretek | 157 x 66 x 167 cm |
| Súly | 59 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 24 hónap |
Miért döntsünk az elliptikus tréner mellett? Az elliptikus tréner , magában hordozza a...
Hogyan támogatja az ellipszis tréner az egészség és a fittség megőrzését? Nem csak a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az elliptikus tréner típust? Elliptikus tréner esetén...