Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
Hitelre is megvásárolhatóProForm Reflex Step 2 elliptikus tréner - Az első lépés a ProForm elliptikák világában.
A ProForm Reflex Step 2 elliptikus tréner új kijelzőt kapott, ami egyszerű, funkcionális és könynen kezelhető. A ProForm Reflex Step 2 ellipszis tréner működése halk és szabályozása mágnesfékrendszerű. Ideális lépéshosszával és nagy lendítő tömegével páratlan komfortot nyújt a ProForm Reflex Step 2 elliptika tréner. A ProForm Reflex Step 2 elliptikus tréner 8 edzésprogramja a lehető legnagyobb változatosságot kínálja a felhasználóknak.
A ProForm Reflex Step 2 elliptikára a garancia 1 év.
A ProForm Reflex Step 2 elliptika méretei és súlya:
- ProForm Reflex Step 2 ellipszis tréner összeszerelt mérete: 70x130x160 cm
- ProForm Reflex Step 2 elliptika tréner dobozmérete: 35x105x60 cm
- ProForm Reflex Step 2 elliptikus tréner önsúlya: 53 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | ProForm Reflex Step 2 |
| Gyártó | ProForm |
| Típus | Reflex Step 2 |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 100 |
| Hajtásmód | Hátsó |
| Terhelésállítás | Motorvezérelt |
| Lendkerék súlya | 7 kg |
| Fékrendszer típusa | SMR mágnesfék (motoros állítás) |
| Ellenállási fokozatok | 10 fokozat |
| Edzésprogramok | 8 edzésprogram |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő |
| Extra funkciók | Flexibilis pedáltalpak. |
| Méretek | 70 x 130 x 160 cm |
| Súly | 53 kg |
| Tápellátás | Elemekkel (230 V adapterrel nem tartozék) |
| Garancia | 12 hónap |
Miért döntsünk az elliptikus tréner mellett? Az elliptikus tréner , magában hordozza a...
Hogyan támogatja az ellipszis tréner az egészség és a fittség megőrzését? Nem csak a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az elliptikus tréner típust? Elliptikus tréner esetén...