Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóAz elliptikus tréner házhozszállítása ingyenes!
Ajándékba MP3 lejátszót adunk.
A Reebok DMT9.5E elliptikus tréner 2 év garanciával rendelkező Reebok ellipszis járó. A Reebok DMT9.5E 2db eszközt egyesít magában. Egy ellipszis trénert és egy taposógépet. Az ellipszis pálya 12 fokozatban állítható, így mindenki megtalálja segítségével az ideális edzéspozíciót.
A Reebok DMT9.5E elliptika tréner a legjobb anyagok felhasználásával készült és a 25kg lendkerék és a 25-400 Watt között szabadon állítható ellenállás az edzés komfort fokozásában játszik szerepet. Színes LCD monitora és a beépített 15 program a legjobb felhasználói élményért felel. Markolati pulzusmérője minden helyzetben tájékoztat a fontos adatokról. Reebok DMT9.5E ellipszis tréner akció és kedvező ár a Fittsporton. Vásárlás olcsón és kedvező feltételekkel.
Kérdése esetén keresse kollégánkat.
Lendkeréksúly: 25 kg.
A különlegesen nagy tömegű lendkerék az elliptikus tréner kiegyensúlyozott, komfortos járását garantálja.
Ellenállási szabályozása: 25-400 Watt között 5 Wattonként elektronikusan szabályozható.
Az elliptikus tréner terhelését széles határokon belül szabályozhatja a kijelzőn található nyomógomb segítségével.
M-Force Direct Drive fékrendszer: Csendes, permanens mágneses ellenállás ékszíjhajtással.
A legcsendesebb fékrendszer, amely egyenletes ellenállást biztosít, és nem igényel karbantartást. Miközben Ön használja az elliptikus trénert nyugodtan hallgathat zenét, nézheti a TV-t.
Változtatható ellipszis pálya:
A Reebok DMT9.5E mozgáspályája 12 különböző pozícióba állízható. Az ellipszis pálya lehet intenzíven rövid lépegető, vagy elnyújtott, hosszú Nordic Walking szerű.
Programok száma: (15) 9 motíváló edzésprogram, 1 pulzusvezérelt, 5 felhasználói program.
Az elérhető különböző programokkal, motíváló tréningeket tehet meg az elliptikán.
Színes LCD kijelző:
A kijelző mutatja a sebességet, az időt, a távolságot, az elégetett kalóriákat, a fordulatszámot, a Watt értéket és a mért pulzust.
Beépített ventilátor:
A felhasználó kényelme érdekében a konzolba egy ventilátor lett beépítve.
Pulzusmérés: hajtókarba épített markolati pulzusmérővel (mellkasövi pulzusmérő külön rendelhető).
Pedál ellenállás: 25-400 Watt
Csúszásmentes állítható lábtartó: A biztonságos használatot garantálja. Nagy mérete segít megtalálni a legkényelmesebb pozíciót.
Beépített kerekek: a könnyű mozgathatóságért.
A felhasználó maximális testtömege: 150 kg.
A Reebok DMT9.5E elliptikára a garancia 2 év.
A Reebok DMT9.5E elliptikus tréner méretei és súlya:
- Reebok DMT9.5E elliptikus tréner összeszerelt mérete: 188x83x162 cm
- Reebok DMT9.5E elliptikus tréner önsúlya: 110 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Reebok DMT9.5E |
| Gyártó | Reebok |
| Teherbírás | 150 |
| Lendkerék súlya | 25 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék (motoros állítás) |
| Ellenállási fokozatok | 25-400 Watt (5 Wattos lépésközönként) |
| Edzésprogramok | 15 edzésprogram |
| Kijelző típusa | LCD kijelző (színes) |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő (mellkasövi pulzusmérő rendelhető) |
| Extra funkciók | Változtatható ellipszis pálya, ventilátor. |
| Méretek | 188 x 83 x 162 cm |
| Súly | 110 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 36 hónap |
Miért döntsünk az elliptikus tréner mellett? Az elliptikus tréner , magában hordozza a...
Hogyan támogatja az ellipszis tréner az egészség és a fittség megőrzését? Nem csak a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az elliptikus tréner típust? Elliptikus tréner esetén...