Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év vázszerkezeti garanciaHitelre is megvásárolhatóRobust Texas elliptikus tréner az új Robust elliptikák legfiatalosabb külsővel rendelkező típusa már elérhető. Kedvező árához mágneses fékrendszer, nagy lendkeréktömeg, és 8 ellenállási fokozat párosul. Használja a Robust Texas elliptikát napi 30 percet, és az erőnléte, közérzete hetek alatt javulni fog. A Robust Texas elliptika teherbírása 100 kg, így széles felhasználói körben használható.
A Robust Texas ellipszis tréner nagy LCD kijelzője tájékoztatja az edzés adatairől. A tréning végeztével általános edzettségi állapotáról tájékoztatja a tetzsír%, és pulzusmegnyugvás érték. Robust Texas elliptika akció, ár és vásárlás olcsón egész évben a Fittsport segítségével. Legyen Ön is fitt velünk.
Kérdése esetén keresse kollégánkat
A Robust Texas elliptikára a garancia 1 év.
A Robust Texas elliptika méretei és súlya:
- Robust Texas elliptikus tréner összeszerelt mérete: 120x67x157 cm
- Robust Texas elliptikus tréner önsúlya: 42 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Robust Texas |
| Gyártó | Robust |
| Típus | Texas |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 100 |
| Hajtásmód | Hátsó |
| Terhelésállítás | Manuális |
| Lendkerék súlya | 14 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék |
| Ellenállási fokozatok | 8 |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő |
| Extra funkciók | Testzsír %, pulzusmegnyugvás mérés. |
| Méretek | 120 x 64 x 157 cm |
| Súly | 42 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 12 hónap |
Miért döntsünk az elliptikus tréner mellett? Az elliptikus tréner , magában hordozza a...
Hogyan támogatja az ellipszis tréner az egészség és a fittség megőrzését? Nem csak a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az elliptikus tréner típust? Elliptikus tréner esetén...