Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
2 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóRobust Chrome kombinált edzőgép a Robust legújabb kisebb méretű modellje, amely sokoldalúságával és kedvező árával válhat népszerűvé.
A Robust multigym a saját kategóriájában a legjobbak közé sorolható. Használatával több, mint 20 fő izomcsoport dolgoztatható meg a tetőtől a talpig. Használja intenzív otthoni edzéseihez az új Robust Chrome lapsúlyos edzőgépet.
Ha az elhatározás megszületett egy jobb külső és fittebb belső eléréséhez a Robust Chrome fitnesz center segít a célt elérni. Hát-, mell-, váll, has-, bicepsz-, tricepsz-, alkar-, lábizmok teljeskörű edzéséhez ajánljuk.
Legyen Ön is fitt velünk. Kérdése esetén keresse bizalommal ügyfélszolgálatunkat.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 9017GY-16 |
| Gyártó | Robust |
| Típus | Chrome |
| Teherbírás | 100 kg |
| Lapsúlykészlet | 70 kg |
| Alkalmazási terület | Teljes test |
| Tartozékok | Lehúzórúd, bokapánt, kisrúd. |
| Méretek | 150 x 115 x 193 cm |
| Súly | 100 kg |
| Garancia | 24 hónap |