Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóAz elliptikus tréner házhozszállítása ingyenes!
Ajándékba MP3 lejátszót adunk.
A Tunturi C40 elliptikus tréner az árkategória egyik legjobb ellipszis trénere. Kedvező ár és tudás jellemzi a Tunturi C40 elliptika trénerét. Ha Önnek profi alkalmazásra van szüksége, a legjobb választás a Tunturi C40.
A Tunturi C40 elliptikus tréner vázszerkezete akadálymentes fellépést biztosít és az ideális lépéshossz a a természetes mozgást adja számunkra. A Tunturi C40 ennek köszönhetően csendes és kiegyensúlyozott edzést valósítja meg. Monitora nagy képernyős, ami minden fontos élettani adatot - pulzus, testzsír arány, pulzus megnyugvás mérték - megoszt velünk.
A Tunturi C40 elliptikus tréner 100 programmal rendelkezik, ami minden felhasználó számára megadja a választás lehetőségét. Lendítőtömege 28kg, ami minden helyzetben stabil és egyenletes mozgást ad. Tunturi C40 akció és kedvező ár egész évben weboldalunkon. Vásárlás olcsón, ha Önnek a nagyszerű Tunturi C40 elliptika trénerre van szüksége.
Kérdése esetén keresse kollégánkat.
Lendkeréksúly: 28 kg.
A különlegesen nagy tömegű lendkerék az elliptikus tréner kiegyensúlyozott, komfortos járását garantálja.
Ellenállási szabályozása: Motorosan szabályozható.
Az elliptikus tréner ellenállását széles határokon belül gombnyomással szabályozhatja.
Fékrendszer: Elektromágneses fékrendszer.
A legcsendesebb fékrendszer, amely egyenletes ellenállást biztosít, és nem igényel karbantartást. Miközben Ön használja az elliptikus trénert nyugodtan hallgathat zenét, nézheti a TV-t.
Programok száma: (121) Gyors start program, manuális, pulzuskontrolált, pulzus max. érték, állandó teljesítmény, T-Ride, T-Trainer, versenyprogram, fitness test, 10 felhasználói, 100 gyári program.
Az elérhető különböző programokkal, különböző nehézségi fokú tréningeket tehet meg a elliptikán. Aerob, súlycsökkentő és a teljesítmény növelésére fokuszáló programok közül választhat.
T-Ride: A Tunturi álltal kifejlesztett technológia, a szabadben történő kerékpározást szimulálja a grafikus kijelzőn. Különböző útvonalak - különböző kihívások várják.
T-Trainer: A személyi edző program segít abban, hogy a leghatékonyabban használja az elliptikát.
LCD kijelző:
A 6,5"-os grafikus kijelző mutatja a sebességet, az időt, a távolságot, az elégetett kalóriákat, a fordulatszámot és a mért pulzust. A kijelző 8 nyelven képes az információk megjelenítésére.
Pulzusmérés: markolati pulzusmérő. (mellkasövi pulzusmérő külön rendelhető)
A Tunturi elliptikus gép pulzusmegnyugvás és testzsír % mérésére is alkalmas.
Pedál ellenállás: 350 Watt / 60 rpm
Csúszásmentes lábtartó: A biztonságos használatot garantálja. Nagy mérete segít megtalálni a legkényelmesebb poziciót.
A felhasználó maximális testtömege: 135 kg.
A Tunturi C40/16 elliptikára a garancia 2 év.
A Tunturi C40/16 elliptika méretei és súlya:
- Tunturi C40/16 elliptikus tréner összeszerelt mérete: 144x61x165 cm
- Tunturi C40/16 elliptikus tréner önsúlya: 60 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Tunturi C40/16 |
| Gyártó | Tunturi |
| Teherbírás | 135 |
| Lendkerék súlya | 28 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék (motoros állítás) |
| Ellenállási fokozatok | 16 fokozat |
| Edzésprogramok | 121 edzésprogram |
| Kijelző típusa | LCD kijelző (színes) |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő (mellkasövi pulzusmérő rendelhető) |
| Extra funkciók | T-ride program, T-trainer program, pulzusmegnyugvás és testzsír % mérése, USB csatlakozó. |
| Méretek | 144 x 61 x 165 cm |
| Súly | 60 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 36 hónap |
Miért döntsünk az elliptikus tréner mellett? Az elliptikus tréner , magában hordozza a...
Hogyan támogatja az ellipszis tréner az egészség és a fittség megőrzését? Nem csak a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az elliptikus tréner típust? Elliptikus tréner esetén...