Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garancia15 év vázszerkezeti garanciaHitelre is megvásárolhatóA Tunturi C65 elliptikus tréner egy ellipszis remekmű a Tunturi műhelyéből. Skandináv elegancia, innováció és masszív kialakítás, ez a Tunturi C65 ellipszis tréner. A Tunturi C65 elliptika tréner egy sima gördülésű és egyenletes mozgású elektromágneses elven működő ellipszis tréner. 50cm lépéshosszának köszönhetően a rajta történő edzés nem csak biztonságos, hanem természetes. A Tunturi C65 kijelzője 4 colos és 121 programverziót tartalmaz, amin keresztül minden felhasználó a legjobbat hozhatja ki magából. A Tunturi C65 ellipszis tréner standard tartozéka a mellöves pulzusmérő, aminek segítségével kontrolláltan a legnagyobb biztonságban edzhetünk.
A Tunturi C65 elliptikus tréner egyedülálló szolgáltatása a 8 nyelvű felhasználói szegmens, amin keresztül mindenki megtalálhatja az ellipszis tréner összes hasznos beállítását. Kedvező ár és akció, ha a nagyszerű Tunturi C65 elliptikus trénert választja. Vásárlás olcsón egész évben a Fittsport segítségével.
Kérdése esetén keresse kollégánkat
A Tunturi C65 elliptikára a garancia 3 év.
A Tunturi C65 elliptika méretei és súlya:
- Tunturi C65 elliptikus tréner összeszerelt mérete: 183x70x165 cm
- Tunturi C65 elliptikus tréner önsúlya: 71 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Tunturi C65 |
| Gyártó | Tunturi |
| Típus | C65 |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 135 |
| Hajtásmód | Első |
| Terhelésállítás | Motorvezérelt |
| Lendkerék súlya | 38 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék |
| Lépéstávolság | 48 cm |
| Ellenállási fokozatok | 16 fokozat |
| Edzésprogramok | 121 edzésprogram |
| Kijelző típusa | LCD kijelző (színes) |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő + tartozék POLAR mellkasövi pulzusmérő |
| Extra funkciók | T-ride program, T-trainer program, pulzusmegnyugvás és testzsír % mérése, USB csatlakozó. |
| Méretek | 183 x 70 x 165 cm |
| Súly | 71 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 36 hónap |
Miért döntsünk az elliptikus tréner mellett? Az elliptikus tréner , magában hordozza a...
Hogyan támogatja az ellipszis tréner az egészség és a fittség megőrzését? Nem csak a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az elliptikus tréner típust? Elliptikus tréner esetén...