Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
2 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolható
A Benkovic Barbell Air Rower evezőgép az igényes crossfit, és funkcionális edzések elengedhetetlen eszköze, de az evezés szerelmesei számára is ideális választás. Ha Önnek a kedvező ár, kényelem, funkcionalitás a legfontosabb akkor válasza a Benkovic Barbell Air Rower evezőpadot.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Benkovic Barbell Air Rower |
| Gyártó | Benkovic Barbell |
| Típus | Air Rower |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 135 |
| Hajtásmód | Huzal |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék + légellenállás |
| Edzésprogramok | 21 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Tápellátás | 230 V V |
| Méretek | 230 x 60 x 83 cm |
| Súly | 35 kg |
| Garancia | 24 hónap |
Evezős körökben gyakran hangoztatják, az evezés sport, a többi csak játék! Egyszerre...
Az evezőgép használata a közhiedelemmel ellentétben nem csak a felsőtest izmainak...
Milyen adatok alapján válasszam ki az evezőgép típusát? Evezőgép esetén az...
Hogyan támogatja az evezőpad az egészségesebb életmódot? Az evezőpad , másnéven...