Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóA Power Plate My3 vibrációs gép a gyorsulási tréning gyakorlását bárki számára elérhetővé teszi otthoni környezetben. A My3 modell elérhető áron rendelkezik professzionális tudással, és egyszerű felhasználóbarát kezelhetőséggel. Precision Wave technológiája harmónikus, felülmúlhatatlan teljesítményt garantál. Modern külsejével, kiváló anyagminőségével és masszívvitásával bármilyen méretű lakásban, házban használható. A teljes testre ható speciális háromdimenziós rezgések pozitív hatásait a Power Plate My3 segítségével a legelfoglaltabbak is kiaknázhatják. Tartozék karpántokkal és a különböző rezgés intenzitáshoz alkalmas szőnyegekkel szállítjuk. Heti három edzés a My3 modellel garantált eredményeket biztosít fiataloknak és időseknek egyaránt.
Power Plate My3 - fitness, wellness, egészségügyi célokra. Akciós áron, díjmentes és gyors kiszállítással a Fittsport áruházban.
Tulajdonságok:
Műszaki adatok
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Power Plate My3 vibrációs gép |
| Gyártó | Power Plate |
| Típus | My 3 |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 120 |
| Motor teljesítmény | 350 Watt |
| Frekvencia | 35 Hz |
| Tápellátás | 230 V |
| Mértek | 64 x 74 x 152 cm cm |
| Súly | 57 Kg |
| Garancia | 36 hónap |