Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóPower Plate My5 vibrációs géppel a professzionális Power Plate érzést élheti át az otthonában. Használja ki a prémium Power Plate My5 géppel a gyorsulási tréning egyedi hatásait, amelyek az izomerősítés, zsírégetés, nyújtás és a stressz oldás. A My5 három előre beállított frekvenciával, nagyobb teherbírással, nagyobb rezgőfelülettel és a Pro széria modern, sportos külső jegyeivel rendelkezik. A Power Plate My5 továbbfejlesztett vibrációs hatását a DualSync Twin motor és Precision Wave technológia biztosítja. A My5 használata ezeknek köszönhetően precízen tartja az egyensúlyt minden frekvencián és amplitúdón, így nyújtva semmihez sem hasonlítható vibrációs hatást. Tartozék távirányítóval, karpántokkal és a különböző rezgés intenzitáshoz alkalmas szőnyegekkel szállítjuk. Heti három edzés a My5 modellel garantált eredményeket biztosít fiataloknak és időseknek egyaránt.
Power Plate My5 - gyönyörű alak rekordidő alatt a feladatokat szemléltető poszter és DVD segítségével. Fitness, wellness, és egészségügyi célokra alkalmas prémium vibrációs gép. Akciós áron, díjmentes és gyors kiszállítással a Fittsport-tól.
Tulajdonságok:
Műszaki adatok:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Power Plate My5 vibrációs gép |
| Gyártó | Power Plate |
| Típus | My 5 |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 136 |
| Motor teljesítmény | 350 Watt |
| Frekvencia | 30-40 Hz |
| Tápellátás | 230 V |
| Mértek | 69 x 89 x 147 cm cm |
| Súly | 90 Kg |
| Garancia | 36 hónap |