Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóPower Plate Pro5 professzionális vibrációs gép nagy igénybevételű használatra tervezve. A legnagyobb rezgőfelülettel és megerősített vázszerkezettel rendelkezik, ezért sokféle edzőgyakorlat végezhető rajta, nő a vibrációs gép kihasználhatósága. A Power Plate Pro5 modell rezgéstartománya 25 Hz és 50 Hz között állítható 1 Hz lépésenként, ezért kiválóan kihasználható fitness edzések, kezelések terén. A Power Plate Pro5 szabadalommal védett háromdimenziós vibrációs hatását a DualSync Twin motor és Precision Wave technológia biztosítja. Használata javasolt gyors bemelegítésetekhez, nyújtásokhoz, zsírégetéshez, cellulit csökkentéshez, stresszoldásra és külön edzésként hatékony gyorsulási tréningekhez.
Power Plate Pro5 - több mint egy fitnessgép. A test összes izmát aktiváló rezgések hatását tudományos kutatások és több millió elégedett felhasználó bizonyítja. Profi minőség, high end design, prémiumedzések, szakértelem, gyors és díjmentes kiszállítás a Fittsport áruházban.
Tulajdonságok:
Műszaki adatok:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Power Plate Pro5 vibrációs gép |
| Gyártó | Power Plate |
| Típus | pro5 |
| Felhasználás módja | Professzionális |
| Teherbírás | 180 |
| Motor teljesítmény | 800 Watt |
| Frekvencia | 25-50 Hz |
| Tápellátás | 230 V |
| Mértek | 87 x 107 x 156 cm |
| Súly | 150 Kg |
| Garancia | 36 hónap |