Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
2 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóA futópad házhozszállítása ingyenes!
Ajándékba MP3 lejátszót adunk.
Robust Delta futópad kiváló ára és könnyű kezelhetősége miatt tökéletes az otthoni futással ismerkedőknek, gyalogláshoz és kocogáshoz. A Robust Delta futópad összecsukható vázszerkezete lehetővé teszi, hogy az otthonában a legkisebb helykihasználás mellett élvezhesse a legintenzívebb mozgásforma örömeit az időjárási körülményektől függetlenül. A Robust Delta futópad ideális választás fiataloknak és időseknek egyaránt sétáláshoz, kocogáshoz vagy akár tempósabb futáshoz is. Az egyszerűen kezelhető, gyárilag betáplált programokkal is ellátott komputer segítséget nyújt az edzésmunka precíz figyelemmel kíséréséhez.
Robust Delta futópad 12 edzésprogrammal, markolati pulzusméréssel biztosítja a változatos és biztonségos edzések lehetőségét. Összecsukható vázszerkezete miatt kisebb lakásokban is kényelmesen elhelyezhető. Robust Delta futópad akciós áron a Fittsportnál. Legyen Fitt velünk!
Motor csúcsteljesítménye: 1,5 LE teljesítmény
Az 1,5 LE csúcsteljesítményű, csendesen üzemelő motor intenzív gyorsgyalogláshoz és kocogáshoz ideális.
Sebesség: 0-12 km/h
A futópad sebessége széles tartomány belül állítható. A kívánt gyorsaság egy gomb megnyomásával elérhető.
Dőlésszög: 3 fokozat
A kívánt dőlésszög manuálisan 3 fokozatban állítható.
Futófelület mérete: 37x111 cm.
A futópad hasznos felülete.
Programok: 12 előre programozott program
Az elérhető különböző programokkal, változó nehézségi fokú tréningeket tehet meg a futópaddal.
LCD kijelző: mutatja a sebességet, az időt, a távolságot, az elégetett kalóriák számát, a pulzust.
Pulzusmérés: markolati pulzusmérő
Összecsukható: A Robust Delta futópad egyszerűen összecsukható.
A felhasználó maximális testtömege: 100 kg
A Robust Delta futópadra a garancia 1 év, a vázszerkezetre 3 év.
A Robust Delta futópad méretei és súlya:
-Robust Delta futópad összeszerelt mérete: 147x72x131 cm
-Robust Delta futópad önsúlya: 50 kg
A futópad karbantartást igényel!
1. A futószalag időközönkénti olajozása:
2 havonta szükséges: - heti 6x1 óra vagy 9-10 km /nap használat esetén
3-4 havonta: - heti 6x0.5 óra vagy 4-5 km /nap használat esetén
5-6 havonta: - kétnaponta 45 perc vagy 6-7 km használat esetén
2. A futószalag időközönkénti megfeszítése vagy beállítása (a beállítási tudnivalók megtalálhatók a FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYVBEN)
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Robust Delta |
| Gyártó | Robust |
| Teherbírás | 100 |
| Motor teljesítmény | Csúcsteljesítmény 1,5 LE LE |
| Sebesség | 0-12 km/h |
| Dőlésszög | 3 fokozat (manuális állítás) % |
| Edzésprogramok | 12 edzésprogram |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő |
| Futófelület mérete | 37 x 111 cm |
| Méretek | 147 x 72 x 131 cm |
| Összecsukható | igen |
| Súly | 50 kg |
| Tápellátás | 230V V |
| Garancia | 24 hónap |
A futópad modellek általános tulajdonságai A futópadokról általánosságban elmondható,...
Miért hasznos a futópad? A futás javítja az állóképességet, növeli a...
Tipikus hibák, amiket elkövethetsz a futópad használata közben 1. Nincs bemelegítés ...
A különböző gépek esetében nagyon fontos a karbantartás, ráadásul folyamatosan és...
A futópad otthoni ellenőrzése A futópad kenési állapotát úgy tudja egyszerűen...
Milyen adatok alapján válasszam ki a futópad típust? Futópad esetén az legfontosabb...