Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
2 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóA Kettler Rivo P elliptikus tréner az otthoni gyakorlatok kiváló eszköze, ami számos extrával szerelt elérhető áron. A Kettler Rivo P fordulatszámfüggő szervomotorral rendelkezik és 16 fokozatban állítható. Ezen ismeretek fényében elmondható, hogy a Kettler Rivo P elliptikus tréner kiváló választás, ha a legjobb ellipszis tréner beszerzésében gondolkodunk.
A Kettler Rivo P elliptika tréner esetében is állítható a lépésfelület, ami az ideális testhelyzet elérésében játszik szerepet. A fontos információkat és a 12 beépített edzésprogramot, modern LCD kijelzőn követhetjük. Kettler Rivo P elliptikus tréner akció, ár, vásárlás olcsón egész a Fittsporton.
A Kettler Rivo P elliptikára a garancia 2 év.
A Kettler Rivo P elliptika mérete:
- Kettler Rivo P elliptikus tréner összeszerelt mérete: 150x68x169 cm
- Kettler Rivo P elliptikus tréner önsúlya: 45 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Kettler Rivo P |
| Gyártó | Kettler |
| Típus | Rivo P |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 130 |
| Hajtásmód | Hátsó |
| Terhelésállítás | Motorvezérelt |
| Lendkerék súlya | 14 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék |
| Lépéstávolság | 41 cm |
| Ellenállási fokozatok | 16 fokozat |
| Edzésprogramok | 12 edzésprogram |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő (mellkasövi pulzusmérő rendelhető) |
| Extra funkciók | Megnyugvási pulzusmérés, pulzus felsőhatár jelzés. |
| Méretek | 150 x 68 x 169 cm |
| Súly | 45 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 24 hónap |
Miért döntsünk az elliptikus tréner mellett? Az elliptikus tréner , magában hordozza a...
Hogyan támogatja az ellipszis tréner az egészség és a fittség megőrzését? Nem csak a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az elliptikus tréner típust? Elliptikus tréner esetén...