Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garanciaPOLAR pulzusmérő mellkaspántANDROID rendszerHitelre is megvásárolhatóNordicTrack T23.0 nagy méretű 10" színes érintőképernyővel, Android rendszerrel, beépített iFIT LIVE interaktív edzéslehetőségekkel (külön megvásárolható) büszkélkedhet, párosulva a kiváló NordicTrack műszaki megbízhatósággal. A 3,5 LE folyamatos teljesítményű fél professzionális motor 20 km/h maximális sebesség elérését teszi lehetővé akár 15 %-os dőlésszög mellett. A T23.0 óriási futófelülettel, 160 kg. terhelhetőséggel, és a legújabb oldalanként 3 ponton párnázott, állítható rezgéscsillapító rendszerrel (FlexSelect) büszkélkedhet, ezért a káros rezgések nem terhelik az ízületeket, izmokat. Nagy méretű színes LCD érintőképernyője kristálytiszta képét könnyen leolvashatja edzése közben. A T23.0 futópad 32 különböző nehézségű edzésprogrammal rendelkezik, ezek alatt a futópad sebessége, dőlésszöge automatikusan változik. Extra funkciói listája igen hosszú, ezek között az internet csatlakozási lehetőség, az automatikus ventilátor, a különleges akusztikával rendelkező hangszórórendszer, és a tartozék POLAR mellkasövi pulzusmérő említhető.
NordicTrack T23.0 futópad azoknak, akik a legjobbat szeretnék. Interaktív iFit Live edzéslehetőségek csak a NordicTrack futópadokon. Egyszerű kezelhetőség, összecsukható vázszerkezet és a beépített kerekek révén könnyű mozgathatóság. A legjobb futópad akár az Ön otthonában. NordicTrack T23.0 futópad - szakértelem, akció, egyszerű vásárlás, gyors kiszállítás a FittSport áruházban.
A NordicTrack T23.0 futópadra a garancia 2 év.
NordicTrack T23.0 futópad méretei és súlya:
- NordicTrack T23.0 futópad összeszerelt mérete: 148x91x216 cm
- NordicTrack T23.0 futógép zárt állapotban: 179x91x110 cm
- NordicTrack T23.0 futópad önsúlya: 105 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | NordicTrack T23.0 |
| Gyártó | NordicTrack |
| Típus | T23.0 |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 160 |
| Motor teljesítmény | 3,5 LE |
| Motor csúcsteljesítmény | 5,0 LE |
| Sebesség | 0-20 km/h |
| Dőlésszög | 0-15 % |
| Edzésprogramok | 32 edzésprogram (8 nagy intenzitású-, 8 sebesség-, 8 dőlésszög és 8 kalória alapú program) |
| Kijelző típusa | LCD érintőképernyő |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő + POLAR mellkasövi pulzusmérő |
| Extra funkciók | Ventilátor, FlexSelect rezgéscsillapítás |
| Futófelület mérete | 51 x 152 cm |
| Méretek | 91 x 216 x 148 cm |
| Összecsukható | igen |
| Méretek összecsukva | 91 x 110 x 179 cm |
| Súly | 105 kg |
| Tápellátás | 230 V V |
| Garancia | 36 hónap |
A legfontosabb szempont az volt, hogy stabil, megbízható legyen a termék és a lábat kímélje, minél több kisegítő funkciója legyen, így mozgás közben egy gép kezelésével minél komfortosabb edzés legyen megvalósítható. Kiváló és szuper, és minden igényünknek maximálisan megfelel.
A futópad modellek általános tulajdonságai A futópadokról általánosságban elmondható,...
Miért hasznos a futópad? A futás javítja az állóképességet, növeli a...
Tipikus hibák, amiket elkövethetsz a futópad használata közben 1. Nincs bemelegítés ...
A különböző gépek esetében nagyon fontos a karbantartás, ráadásul folyamatosan és...
A futópad otthoni ellenőrzése A futópad kenési állapotát úgy tudja egyszerűen...
Milyen adatok alapján válasszam ki a futópad típust? Futópad esetén az legfontosabb...