Általános adatok
Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garanciaTartozék pulzusmérő pántHitelre is megvásárolhatóA Bowflex Total Max Trainer egy továbbfejlesztett, kettős üzemmódú LCD/LED-képernyővel, több fogásponttal rendelkező dinamikus fogantyúkkal, 20 ellenállási fokozattal és prémium médiatartóval rendelkező prémium elliptikus téner. A Max Trainer egyedülálló KCAL égési sebesség-kijelzője a célok elérését segítva motiválja Önt – rövid erőkifejtésekkel, majd hosszabb pihenőidőket hagyva –, így okosabban edzhet, nem keményebben.
Bowflex Total Max Trainer elliptika különleges felépítése egyesíti az elliptikus tréner, és a lépcsőzőgép előnyeit.
Ha prémium minőségű, kis helyigényű, intenzíven terhelhető, tökéletes sporteszközt keres, válassza a Bowflex Total Max Trainer ellipszis tréner modellt, amely egy úgynevezett fronthajtású elliptika, és egy lépcsőzőgép tökéletes kombinációja. Strapabíró műszaki megoldások, és funkcionalitás jellemzi az ellipszis trénert, amit a 3 év garancia tesz még vonzóbb ajánlattá.
Kedvező ár és állandó akciók a Fittsporton. Most díjmentes házhoz-szállítással, és üzembe-helyezéssel vásárolhatja meg.
Kérdése esetén keresse bizalommal kollégánkat.
A Bowflex Total Max Trainer elliptika méretei és súlya:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | B100916 |
| Gyártó | Bowflex |
| Típus | Bowflex Total Max Trainer |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 135 |
| Hajtásmód | Első |
| Terhelésállítás | Motorvezérelt |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék + légellenállás |
| Ellenállási fokozatok | 20 |
| Edzésprogramok | 8 |
| Kijelző típusa | Színes érintőképernyő |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő, mellkasövi pulzusmérő |
| Extra funkciók | App Ready |
| Méretek | 125x78x166 cm |
| Súly | 70 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 36 hónap |
Miért döntsünk az elliptikus tréner mellett? Az elliptikus tréner , magában hordozza a...
Hogyan támogatja az ellipszis tréner az egészség és a fittség megőrzését? Nem csak a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az elliptikus tréner típust? Elliptikus tréner esetén...