Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóAz elliptikus tréner házhozszállítása ingyenes!
Ajándékba MP3 lejátszót adunk.
A Reebok C5.7SE elliptikus tréner a Reebok ellipszis trénerek legjava. A Reebok C5.7SE elliptika tréner 25-400w között szabadon állítható ellenállással, 18 edzésprogrammal és pulzusvezérelt program lehetőséggel rendelkezik.
A Reebok C5.7SE elliptikus tréner megerősített és modern vázzal rendelkezik, amit az M-Force technológiájú mágnesfékes rendszer egészít ki. Segítségével az ékszíjhajtású fékrendszer csendesebb és egyenletesebb mozgású. Az ellipszis járó nagy LCD kijelzővel szerelt, amit a 17 program színesít. Reebok C5.7SE elliptikus tréner felhasználása könnyű és biztonságos és szállíthatóságáról a beépített kerekek gondoskodnak. Kedvező Reebok C5.7SE elliptikus tréner ár és akció a Fittsporton. Vásárlás olcsón egész évben, hogy Ön is fittebb legyen.
Lendkeréksúly: 20 kg.
A különlegesen nagy tömegű lendkerék az elliptikus tréner kiegyensúlyozott, komfortos járását garantálja.
Ellenállási szabályozása: 16 fokozatban, elektronikusan szabályozható.
Az elliptikus tréner terhelését széles határokon belül szabályozhatja a kijelzőn található nyomógomb segítségével.
M-Force Direct Drive fékrendszer: Csendes, permanens mágneses ellenállás ékszíjhajtással.
A legcsendesebb fékrendszer, amely egyenletes ellenállást biztosít, és nem igényel karbantartást. Miközben Ön használja az elliptikus trénert nyugodtan hallgathat zenét, nézheti a TV-t.
Programok száma: (17) 10 motiváló edzésprogram, 2 pulzusvezérelt, 5 felhasználói program.
Az elérhető különböző programokkal, motiváló tréningeket tehet meg az elliptikán.
Kék háttérvilágítású LCD kijelző:
A kijelző mutatja a sebességet, az időt, a távolságot, az elégetett kalóriákat, a fordulatszámot, a Watt értéket és a mért pulzust.
Pulzusmérés: hajtókarba épített markolati pulzusmérővel (mellkasövi pulzusmérő külön rendelhető).
Pedál ellenállás: 20-400 Watt
Csúszásmentes állítható lábtartó: A biztonságos használatot garantálja. Nagy mérete segít megtalálni a legkényelmesebb pozíciót.
Beépített kerekek: a könnyű mozgathatóságért.
A felhasználó maximális testtömege: 150 kg.
A Reebok C5.7SE elliptikára a garancia 2 év.
A Reebok C5.7SE elliptikus tréner méretei és súlya:
- Reebok C5.7SE elliptikus tréner összeszerelt mérete: 146x58x162 cm
- Reebok C5.7SE elliptikus tréner önsúlya: 54 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Reebok C5.7SE |
| Gyártó | Reebok |
| Teherbírás | 150 |
| Lendkerék súlya | 20 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék (motoros állítás) |
| Ellenállási fokozatok | 16 fokozat |
| Edzésprogramok | 17 edzésprogram |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő (mellkasövi pulzusmérő rendelhető) |
| Méretek | 146 x 58 x 162 cm |
| Súly | 54 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 36 hónap |
Miért döntsünk az elliptikus tréner mellett? Az elliptikus tréner , magában hordozza a...
Hogyan támogatja az ellipszis tréner az egészség és a fittség megőrzését? Nem csak a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az elliptikus tréner típust? Elliptikus tréner esetén...