Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
Hitelre is megvásárolhatóA Robust Oxford evezőgép vázszerkezete összecsukható, így tárolása nem okoz különösebben gondot. A külön megvásárolható mellkasi pulzusmérő az edzés hatékonyságát növeli. Ellenállása 8 fokozatban szabadon állítható, és intenzív felhasználás mellett is stabil marad a Robust Oxford evezőgép a csúszásmentes talpaknak köszönhetően. Robust Oxford evezőgép akció és kedvező vásárlás olcsón egész évben a Fittsporton. Legyen fitt velünk
Kérdése esetén keresse kollégánkat.
A Robust Oxford evezőgépre a garancia 1 év.
A Robust Oxford evezőgép mérete:
- Robust Oxford evezőgép összeszerelt mérete: 186x58x46 cm.
- Robust Oxford evezőgép önsúlya: 30 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Robust Oxford |
| Gyártó | Robust |
| Típus | Oxford |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 100 |
| Hajtásmód | Huzal |
| Lendkerék súlya | 6 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék |
| Ellenállási fokozatok | 8 fokozat |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Pulzusmérés | Mellkasövi pulzusmérővel ami külön rendelhető. |
| Extra funkciók | Összecsukható |
| Tápellátás | Elemekkel V |
| Méretek | 186 x 58 x 46 cm |
| Súly | 30 kg |
| Garancia | 12 hónap |
Fontos volt az ár/érték arány, másfelől, hogy a termék mennyire elterjedt a piacon.Bicepszre és alkarra is lehet vele edzeni.
Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. Ahhoz képest, hogy az ára teljesen kedvező, a minőségben sem csalódtam. A kiszállító nagyon rendes és segítőkész volt, ráadásul teljesen időben szállították ki a terméket.
Az evezőgép használata a közhiedelemmel ellentétben nem csak a felsőtest izmainak...
Milyen adatok alapján válasszam ki az evezőgép típusát? Evezőgép esetén az...
Hogyan támogatja az evezőpad az egészségesebb életmódot? Az evezőpad , másnéven...