Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garancia5 év vázgaranciaHitelre is megvásárolhatóA Robust Premium Grand futópad a gyártó új típusa a nagy terhelhetőségű, erős motorral rendelkező, komfortosan használható futófelülettel rendelkező futógépek között. A Premium Grand futópad előnyei a tudásához viszonyított kedvező ár, és a megnövelt garanciális időszak. Masszív felépítése miatt 2 év általános, és 5 év vázszerkezeti garanciával rendelkezik.
Robusztus megjelenése, modern formatervezése, kiváló anyagminősége miatt ideális társ az otthonában végzett futó edzésekhez. Használja rendszeresen, érje el célját a Robust Premium Grand futógép segítségével.
A Robust Premium Grand futópad hatalmas ízületkímélő futófelülete kényelmes edzést garantál még magas felhasználóknak is. Erős 3.0 LE teljesítményű motor hajtja meg, amellyel 22 km/h sebesség és akár 20 %-os dőlésszög érhető el. A sebesség, és dőlésszög a kijelzőről, és az integrált markolati szabályozókról is módosítható. A Robust Premium Grand futógép műszaki jellemzői igazán meggyőzőek, ha szeretnénk minden egyes nap csúcsformába kerülni.
A gyártó más típusaihoz hasonlóan ez a Robust futógép is csendesen teszi a dolgát, egyszerűen kezelhető komputere változatos edzésprogramokkal, és programdiagram kijelzővel szerelt. Teherbírása 135 kg, így szinte mindenki számára korlátozás nélkül használható.
Legyen Ön is fitt velünk! Kérdése esetén keresse bizalommal ügyfélszolgálatunkat!
A futógép karbantartást igényel!
1. A futószalag időközönkénti olajozása:
2 havonta szükséges: - heti 6x1 óra vagy 9-10 km /nap használat esetén
3-4 havonta: - heti 6x0.5 óra vagy 4-5 km /nap használat esetén
5-6 havonta: - kétnaponta 45 perc vagy 6-7 km használat esetén
2. A futószalag időközönkénti megfeszítése vagy beállítása
(a beállítási tudnivalók megtalálhatók a FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYVBEN)
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Robust Premium Grand |
| Gyártó | Robust |
| Típus | Premium Grand |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 135 |
| Motor teljesítmény | 3,5 LE |
| Motor csúcsteljesítmény | 4,5 LE |
| Sebesség | 0-22 km/h |
| Dőlésszög | 0-20 % |
| Edzésprogramok | 50 |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő |
| Futófelület mérete | 140 x 51 cm |
| Méretek | 195x83x140 cm |
| Összecsukható | igen |
| Súly | 102 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 36 hónap |
Miért hasznos a futópad? A futás javítja az állóképességet, növeli a...
A futópad modellek általános tulajdonságai A futópadokról általánosságban elmondható,...
Tipikus hibák, amiket elkövethetsz a futópad használata közben 1. Nincs bemelegítés ...
A különböző gépek esetében nagyon fontos a karbantartás, ráadásul folyamatosan és...
A futópad otthoni ellenőrzése A futópad kenési állapotát úgy tudja egyszerűen...
Milyen adatok alapján válasszam ki a futópad típust? Futópad esetén az legfontosabb...