Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
Hitelre is megvásárolhatóRobust Stratos szobakerékpár lenyűgöző paraméterek, most elképesztő áron.
A Robust Stratos szobakerékpár elektromotoros szabályozású, csendes mágneses fékrendszerrel rendelkezik. A különböző programvariációkat kínáló sokoldalú komputernek, a szenzoros kézi pulzusmérő rendszernek és a csendes, szinte teljesen hangtalan működésnek köszönhetően a Robust Stratos szobabicikli kategóriájának egyik legközkedveltebb típusa. A Robust Stratos szobakerékpár egy minden szempontból modern, klasszikus és időtálló formatervezésű, és kiváló ár-érték aránnyal rendelkező szobakerékpár.
A Robust Stratos szobakerékpárra a garancia 1 év.
A Robust Stratos kerékpár méretei és súlya:
- Robust Stratos szobakerékpár összeszerelt mérete: 108x51x128 cm
- Robust Stratos szobakerékpár önsúlya: 28 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Robust Stratos szobakerékpár |
| Gyártó | Robust |
| Típus | Stratos |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 100 |
| Kivitel | Ülő |
| Terhelésállítás | Motorvezérelt |
| Lendkerék súlya | 6 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék |
| Ellenállási fokozatok | 8 |
| Ülés állíthatósága | Vízszintesen és függőlegesen |
| Edzésprogramok | 12 program |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő |
| Méretek | 108 x 51 x 128 cm |
| Súly | 28 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 12 hónap |
Mi, mennyi és miért ennyi? Mint minden más fitneszberendezés, így a szobakerékpárok...
Szobabicikli - a hatékony edzőtárs Számos mozgásforma közül van lehetőségük...
Milyen előnyökkel jár a szobabicikli használata? A szobabicikli több fokozattal...
A szobabicikli szerepe az otthoni sportolásban Az otthoni sportolás mindig is fontos volt, a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az szobakerékpár típusát? Szobakerékpár esetén az...