Általános adatok
TechnoGym Excite Group Cycle szobakerékpár a legkisebb részletében is tökéletes. Ez az exkluziv beltéri kerékpár gyönyörű, praktikus és megbízható. Felhasználója egyszerűen megtalállja a kényelmes edzéspoziciót a tökéletes geometriának és az állítható ülésnek és kormánynak köszönhetően. További kényelmi kiegészítő a törölközőtartó és a palacktartó a TechnoGym Group Cycle szobakerékpáron. A kerékpárt a páramentes vázszerkezet és az ellenálló burkolat védi az esetleges sérülésektől, karcoktól.
TechnoGym Excite Group Cycle - mert nincsen jobb a csoportban végzett Speed Bike edzésnél. Élje át a tökéletesség élményét. TechnoGym Group Cycle kerékpárok a Fittsport-tól.
Vázszerkezet: Nagy teherbírású aluminium.
Lendkeréksúly: 20,5 kg.
Versenyülés: Ergonomikus nyereg, dupla sürűségű párnázattal.
Többfunkciós versenykormány: Nagy kopásállóságú, higiénikus és szagmentes. (kulacstartóval)
SPD - kombi pedálok: Kétoldalú pedál.
Törölközőtartó: Az ülés hátsó részén.
Szállítógörgők: A könnyű mozgathatóságért.
Vezetéknélküli kijelző: (opciós kiegészítő).
A felhasználó maximális testtömege: 160 kg.
A TechnoGym Excite Group Cycle méretei és súlya:
- TechnoGym Excite Group Cycle összeszerelt mérete: 117x60x104 cm
- TechnoGym Excite Group Cycle önsúlya: 61 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | TechnoGym Excite Group Cycle Speed Bike kerékpár |
| Gyártó | TechnoGym |
| Teherbírás | 160 |
| Lendkerék súlya | 20,5 kg |
| Fékrendszer típusa | Dörzsfék |
| Ellenállási fokozatok | Fokozatmentes |
| Ülés állíthatósága | Függüleges és vízszintes. |
| Méretek | 117 x 60 x 104 cm |
| Súly | 61 kg |
Mi, mennyi és miért ennyi? Mint minden más fitneszberendezés, így a szobakerékpárok...
Szobabicikli - a hatékony edzőtárs Számos mozgásforma közül van lehetőségük...
Milyen előnyökkel jár a szobabicikli használata? A szobabicikli több fokozattal...
A szobabicikli szerepe az otthoni sportolásban Az otthoni sportolás mindig is fontos volt, a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az szobakerékpár típusát? Szobakerékpár esetén az...