Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garancia15 év vázszerkezeti garanciaHitelre is megvásárolhatóA Tunturi Performance E60 szobakerékpár a prémium fitneszgép gyártó legújabb EMS elektromágneses fékrendszerrel, komfortosabb nyereggel és nagyobb terhelhetőséggel rendelkező szobabicikli modellje. Az edzés hatékonyságának Watt alapú mérése fontos komolyabb edzéscélok esetén, de rehabilitációnál is használják.
Kedvező ár és vásárlás olcsón. Tunturi Performance E60 szobakerékpár akció egész évben a Fittsporton. Legyen fitt velünk.
Kérdése esetén keresse kollégánkat.
A Tunturi Performance E60 szobakerékpár méretei és súlya:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | TBE60000 |
| Gyártó | Tunturi |
| Típus | Performance E60 |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 150 |
| Kivitel | Ülő |
| Terhelésállítás | Motorvezérelt |
| Lendkerék súlya | 9 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék |
| Ellenállási fokozatok | 32 |
| Ülés állíthatósága | Függőleges és vízszintes |
| Edzésprogramok | 20 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő (rendelhető mellkasövi pulzusmérő) |
| Extra funkciók | Applikációk |
| Méretek | 102x60x158 cm cm |
| Súly | 48 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 36 hónap |
5 éve használom ezt a szobakerékpárt és néha- néha a párom is rá ül. Ő nem használ alkalmazást hozzá, minding manuálisan állítja az ellenállást, míg én viszont csak alkalmazással használom, így legalább nem kell odafigyelnem az ellenállásra és a tájra figyelhetek. Még mindig csendes a kerékpár, problémánk nem volt vele. Csak ajánlani tudom. Én 173cm magas vagyok a párom 188cm és még a magas ( 203cm) gyermekünk is elég kényelmesnek találja, már ha veszi a fáradságot és teker rajta egyet.
Mi, mennyi és miért ennyi? Mint minden más fitneszberendezés, így a szobakerékpárok...
Szobabicikli - a hatékony edzőtárs Számos mozgásforma közül van lehetőségük...
Milyen előnyökkel jár a szobabicikli használata? A szobabicikli több fokozattal...
A szobabicikli szerepe az otthoni sportolásban Az otthoni sportolás mindig is fontos volt, a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az szobakerékpár típusát? Szobakerékpár esetén az...