Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
Hitelre is megvásárolhatóA Hammer Cardio T2 szobakerékpár a német cég legkedvezőbb áru, letisztult külsővel, és könnyű kezelhetőséggel rendelkező típusa. A Hammer Cardio T2 szobabicikli optimális kiindulópont az állóképesség javításához.
Bizzon a minőségben, rendelje meg egyszerüen online. Hammer Cardio T2 szobakerékpár ár és akció egész évben a Fittsporton.
Vásárlás olcsón most, segítségünkkel. Kérdése esetén keresse kollégánkat.
A Hammer Cardio T2 szobakerékpár méretei és súlya:
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Hammer Cardio T2 |
| Gyártó | Hammer |
| Típus | Cardio T2 |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 100 |
| Kivitel | Ülő |
| Terhelésállítás | Manuális |
| Lendkerék súlya | 6 kg |
| Ellenállási fokozatok | 8 |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő |
| Méretek | 92 x 55 x 116 cm |
| Súly | 23 kg |
| Tápellátás | Elemekkel |
| Garancia | 12 hónap |
Mi, mennyi és miért ennyi? Mint minden más fitneszberendezés, így a szobakerékpárok...
Szobabicikli - a hatékony edzőtárs Számos mozgásforma közül van lehetőségük...
Milyen előnyökkel jár a szobabicikli használata? A szobabicikli több fokozattal...
A szobabicikli szerepe az otthoni sportolásban Az otthoni sportolás mindig is fontos volt, a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az szobakerékpár típusát? Szobakerékpár esetén az...