Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
2 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóA Hammer Cardio XTR szobakerékpár intenzívebb otthoni használatra alkalmas szobabicikli. Akár az egész család kiszolgálására alkalmas minőségi típus. A Cardio XTR fejlettebb kijelzővel, fordulatszámtól független mágnesfékrendszerrel, és 130 kg-os terhelhetőséggel rendelkezik. A Hammer Cardio XTR szobakerékpár esetében az ellenállást nem csak fokozatokban, hanem Watt értékben is megadhatjuk, ezért ez egy tökéletes ergométer. A hatékony fogyás, testformálás, erőnlétjavítás, rehabilitáció tökéletes otthoni eszköze. Tökéletes edzés ergonómia, felhasználóbarát kialakítás, kis helyigény csendes és ízületkímélő működés. Mágnesfékes ellenállása 16 fokozatban, ülésének pozíciója függőlegesen, és vízszintesen is állítható. A Hammer Cardio XTR LCD kijelzője könnyen leolvasható, az edzés összes adatáról téjékoztatást nyújt.
A Hammer Cardio XTR szobabicikli lendkeréksúlya 8 kg, ami minden edzéshelyzetben kiegyensúlyozott és a stabil működést teszi lehetővé. Edzésprogramjainak száma 12 db (4 pulzusvezérelt programmal is rendelkezik), aminek segítségével játszi könnyedséggel valósíthatja meg a kitűzött célokat az állóképességet, vagy fogyókúrát illetően. Integrált markolati pulzusmérővel rendelkezik, de képes venni a vezetéknélküli mellkasövi pulzusmérő jeleit is. Mágnesfékes rendszere nem tartalmaz egymással érintkező alkatrészeket, így karbantartást egyáltalán nem igényel.
Kedvező ár és vásárlás olcsón. Hammer Cardio XTR szobakerékpár akció egész évben a Fittsporton. Legyen fitt velünk.
Kérdése esetén keresse kollégánkat.
A Hammer Cardio XTR szobakerékpárra a garancia 1 év. Kedvező ár és vásárlás olcsón oldalunkon.
A Hammer Cardio XTR kerékpár méretei és súlya:
- Hammer Cardio XTR szobakerékpár összeszerelt mérete: 95x55x129 cm
- Hammer Cardio XTR szobakerékpár önsúlya: 32 kg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | Hammer Cardio XTR |
| Gyártó | Hammer |
| Típus | Cardio XTR |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 130 |
| Kivitel | Ülő |
| Terhelésállítás | Motorvezérelt |
| Lendkerék súlya | 8 kg |
| Ellenállási fokozatok | 16 |
| Ülés állíthatósága | vízszintesen és függőlegesen |
| Edzésprogramok | 16 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő (rendelhető mellkasövi pulzusmérő) |
| Extra funkciók | Megnyugvási pulzusmérés |
| Méretek | 95 x 55 x 129 cm cm |
| Súly | 32 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 24 hónap |
Mi, mennyi és miért ennyi? Mint minden más fitneszberendezés, így a szobakerékpárok...
Szobabicikli - a hatékony edzőtárs Számos mozgásforma közül van lehetőségük...
Milyen előnyökkel jár a szobabicikli használata? A szobabicikli több fokozattal...
A szobabicikli szerepe az otthoni sportolásban Az otthoni sportolás mindig is fontos volt, a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az szobakerékpár típusát? Szobakerékpár esetén az...