Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóProForm Performance 400i futópad - a ProForm futópadok legújabb típusa, most akciós bevezető áron rendelhető meg a Fittsport áruházban. A ProForm Performance 400i futópad segít Önnek a céljai elérésében. iFIT Coach ready típus lévén folyamatosan bővül a letölthető edzésprogramok száma a kezdő, vagy akár Marathoni programokból.
Energiatakarékos motorja lehetővé teszi az akár 18 km/h sebességű futást, de idális kocogáshoz, sétához is. Méretes futófelülete ProShox rezgéscsillapítású, ez komfortos és biztonságos egyben. Kerek LED kijelzője könnyen áttekinthetővé teszi az edzésadatokat, ráadásképpen a konzol felső részén táblagép tartó is helyet kapott.
Pontos pulzusméréshez a Polar Bluetooth mellkasöve használható, de rendelkezik markolati pulzusmérővel is. Tervezése során az elsődleges cél az volt, hogy a magasabb árkategóriában elérhető futópadok műszaki tudását, egyszerű kezelhetőséggel, és kedvező árral párosítsák. Ez teljes mértékben sikerült is, ugyanis a ProForm Performance 400i futógép műszakilag versenyre kelhet a nála jóval drágább típusokkal, mindemellett a kedvezőbb ár miatt sem vesztett minőségéből.
A ProForm Performance 400i futótógép 2,5 lóerő foyamatos teljesítményű (3,25 LE csúcsteljesítményű) motorrja 18 km/h csúcssebesség, és 10 %-os dőlésszög elérését teszi lehetővé. A 18 edzésprogramja változatos súlycsökkentő, és teljesítménynövelő edzéseket garantál. A futófelülete felhajtható, ezért tárolása egyszerű.
A futógép karbantartást igényel!
1. A futószalag időközönkénti olajozása:
2 havonta szükséges: - heti 6x1 óra vagy 9-10 km /nap használat esetén
3-4 havonta: - heti 6x0.5 óra vagy 4-5 km /nap használat esetén
5-6 havonta: - kétnaponta 45 perc vagy 6-7 km használat esetén
2. A futószalag időközönkénti megfeszítése vagy beállítása
(a beállítási tudnivalók megtalálhatók a FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYVBEN)
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | ProForm Performance 400i |
| Gyártó | ProForm |
| Típus | Performance 400i |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 125 |
| Motor teljesítmény | 2,5 LE |
| Motor csúcsteljesítmény | 3,25 LE |
| Sebesség | 0-18 km/h |
| Dőlésszög | 0-10 % |
| Edzésprogramok | 18 |
| Kijelző típusa | LED kijelző |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő (mellkasövi pulzusmérő rendelhető) |
| Extra funkciók | iFIT LIVE kompatibilis (opcionális), Stereo hangszórók, iPOD / MP3 csatlakozási lehetőség |
| Futófelület mérete | 140 x 51 cm |
| Méretek | 185 x 89 x 149 cm |
| Összecsukható | igen |
| Méretek összecsukva | 79 x 89 x 165 cm |
| Súly | 79 kg |
| Tápellátás | 230 V |
| Garancia | 36 hónap |
Mindent tud amit elvártunk!
Szuper futópad. Egy ideig gondolkoztam a ProForm és más futópad márkák között, de nem bántam meg, hogy proform padot választottam. Teljesen megfelel az elvárásoknak.
Nagyon jó gép. Nekem bevált a ProForm 400i futópad. Csak ajánlani tudom!
Miért hasznos a futópad? A futás javítja az állóképességet, növeli a...
Miért előnyös a Proform futópad bevonása a futóedzésekbe? Vegyük alapul az egyik...
A futópad modellek általános tulajdonságai A futópadokról általánosságban elmondható,...
Tipikus hibák, amiket elkövethetsz a futópad használata közben 1. Nincs bemelegítés ...
A különböző gépek esetében nagyon fontos a karbantartás, ráadásul folyamatosan és...
A futópad otthoni ellenőrzése A futópad kenési állapotát úgy tudja egyszerűen...
Milyen adatok alapján válasszam ki a futópad típust? Futópad esetén az legfontosabb...