Még több ok amiért ezt a terméket ajánljuk:
3 év kiemelt garanciaHitelre is megvásárolhatóA Nautilus U628 szobakerékpár a gyártó felső kategóriás otthoni típusa. Nagyobb terhelhetőség, nagyobb lendkeréksúly és még több extra funkció amivel az edzés hatékonyságát és kényelmét növeli. A Nautilus U628 a legjobb választás az igényes állóképességi edzéshez. Prémium minősége, stabil és vonzó megjelenése garantálja a gondtalan működést.
A fejlett hajtásrendszere nagyon kellemes futást biztosít. 29 változatos Nautilus edzésprogram közül választhat, és a mágnesfékkel 32 szinten állíthatja be az edzési ellenállást. Könnyű, intenzív és pulzusvezérelt edzésprogramokkal rendelkezik, ilyenkor a pulzusszám a beépített kézi pulzusérzékelőkkel mérhető, de természetesen használható pulzusmérő mellkasövvel is. A beépített ventilátor, a könyökvédők, a kényelmes zselés nyereg és a mellékelt kulacstartó magas zszintű kényelmet és a lehető legjobb edzési eredményeket biztosítják.
Az USB és Bluetooth használatával az edzési adatok gyorsan és egyszerűen kiértékelhetők olyan alkalmazásokkal, mint a MyFitnessPal, a Nautilus Trainer vagy a Nautilus Connect edzésplatform.
A prémium kategóriás Nautilus U628 szobakerékpár modellt az igényesebb edzésmunkához ajánljuk akár egy több tagú család számára.
Kedvező ár és vásárlás olcsón. Nautilus háttámlás szobakerékpár akció egész évben a Fittsporton.
Legyen fitt velünk. Kérdése esetén keresse kollégánkat.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | N100497 |
| Gyártó | Nautilus |
| Típus | U628 |
| Felhasználás módja | Otthoni |
| Teherbírás | 145 |
| Kivitel | Ülő |
| Terhelésállítás | Motorvezérelt |
| Lendkerék súlya | 13,5 kg |
| Fékrendszer típusa | Mágnesfék |
| Ellenállási fokozatok | 32 |
| Ülés állíthatósága | Függőleges és vízszintes |
| Edzésprogramok | 29 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Pulzusmérés | Markolati pulzusmérő (mellkasövi pulzusmérő külön rendelhető) |
| Méretek | 98x61x148 cm |
| Súly | 38 kg |
| Tápellátás | 230V |
| Garancia | 36 hónap |
Mi, mennyi és miért ennyi? Mint minden más fitneszberendezés, így a szobakerékpárok...
Szobabicikli - a hatékony edzőtárs Számos mozgásforma közül van lehetőségük...
Milyen előnyökkel jár a szobabicikli használata? A szobabicikli több fokozattal...
A szobabicikli szerepe az otthoni sportolásban Az otthoni sportolás mindig is fontos volt, a...
Milyen adatok alapján válasszam ki az szobakerékpár típusát? Szobakerékpár esetén az...